h

Inzamelingsactie voor dak- en thuislozen in Bergen op Zoom wordt groot succes!

30 december 2020

Inzamelingsactie voor dak- en thuislozen in Bergen op Zoom wordt groot succes!

De op 12 december door ons gestartte actie binnen onze afdeling, om dak- en thuislozen ook warme feestdagen te kunnen bieden, heeft veel leden op de been gebracht. Op de 3 inzamelpunten in onze regio zijn meerdere tassen met handschoenen, sjaals en mutsen aangeleverd door hen. Zelfs jassen en truien zaten erbij...

Afgelopen dinsdag 29 december was het zover. De 7 zakken met ingezamelde hulpmiddelen die zijn aangeleverd worden overgedragen aan Wim Ligtenberg, beter bekend als "de Soepman" in Bergen op Zoom. "Kort voordat Wim ze in ontvangst kwam nemen, stond er nog iemand voor de deur met een tas vol!" lacht Anja Goossens, voorzitter van onze afdeling. Zij heeft, helaas door de maatregelen als enige van onze afdeling, de officiele overdracht gedaan.


Wie is de soepman?

Sinds november 2019 deelt Wim weekelijks soep uit vanaf zijn bakfiets. Dit doet hij aan de dak- en thuislozen in onze stad. Hij kent hun verblijfsplekken precies en heeft in de afgelopen maanden meer inzicht over deze mensen gekregen. Daarom is hij volgens ons ook de uitgelezen persoon om de ingezamelde goederen op de juiste plek terecht te laten komen. Dit zal de komende dagen gebeuren. Meer weten over Wim Ligtenberg? <klik hier>

Zonder jullie was dit niet gelukt!

Wij zijn erg trots op de sollidariteit van onze leden. Dit is ondanks deze tijd van lock-down's en aanpassingen toch een groot succes te noemen.

Wij danken daarom ook iedereen van harte die hieraan heeft bijgedragen!

Reactie toevoegen

U bent hier