h

Afdeling SP gaat de wijk in op zoek naar schimmelwoningen.

6 oktober 2021

Afdeling SP gaat de wijk in op zoek naar schimmelwoningen.

De huren stijgen maar... en intussen zijn er heel erg veel onderhoudsproblemen in bepaalde huurwoningen die maar niet worden opgelost. Dit kan echt niet samen. Om dit in kaart te brengen gaat een team van onze afdeling aanstaande zaterdag op pad.

Zaterdag 9 oktober 2021 houden we een korte, gerichte klopactie in een buurt in Halsteren. We gaan aanbellen bij de zgn. schimmelwoningen om bij de mensen daar naar hun ervaringen te vragen hierover.

De SP is hier in de gemeenteraad al een tijdje mee bezig. Ons raadslid Theo de Jong is uitgenodigd om vooraf het e.e.a. te vertellen aan dit team over de situatie van deze woningen en onze visie hierover in de raad. Hiermee kunnen zij de buurtbewoners ook goed informeren hierover.

Schimmel in uw huurhuis? - MELD HET HIER !

Landelijk meldpunt Schimmel Alarm van de SP


Wooncrisis

Aansluitend willen we met ons team tegelijkertijd ook de huurders gaan benaderen voor de actie tegen de wooncrisis in Rotterdam van 17 oktober a.s. Er rijdt een bus langs Bergen op Zoom om deelnemende activisten op te halen. Hiervoor moet je jezelf wel opgeven.

Meld je hier aan voor de Brabant 1 bus

https://doemee.sp.nl/content/woonopstand-bus-brabant-1

Foto: www.woonopstand.nl / www.woonopstand.nl

Reactie toevoegen

U bent hier