h

Staan onze wijkhuizen op de tocht? Theo de Jong trekt aan de bel...

20 mei 2022

Staan onze wijkhuizen op de tocht? Theo de Jong trekt aan de bel...

Foto: Wilfred Landa / Screenshot Livestream Gemeente Bergen op Zoom

Na het horen van de sluiting van Ontmoetingscentrum "het Zonneplein" is onze kersverse fractie meteen in contact getreden met Dhr. Ad van Rijen van SVW om navraag te doen hierover. Zijn verhaal was verbijsterend... Een goede reden voor Theo de Jong en Elly van de Riet om hem na dit gesprek ook voor de Beeldvormende raadsvergadering van 19 mei uit te nodigen en uitleg te komen geven hierover aan de raad. BSD was ook op de hoogte gebracht vooraf door hen en zij steunde dit initiatief van harte.

Agendapunt 4b was het moment dat Dhr. van Rijen zijn spreektijd kreeg. Het agendapunt startte met een stelling en een vraag van Theo waarna het antwoord aan hem en de vele antwoorden op vragen van andere raadsleden daarna van Dhr. van Rijen de raad flink deed opgeschudden. Dit is ook de pers niet ontgaan zo blijkt. De eerlijke antwoorden zijn hierin terug te lezen als conclusie in een notendop.

Lees het artikel van BN/DeStem:

https://www.bndestem.nl/bergen-op-zoom/sluiting-steunpunt-zonneplein-definitief-zorgen-over-de-toekomst~a16a5c7b/

Bekijk de livestream van deze vergadering terug:

Het agendapunt 4b door SP en BSD kunt u hier terugkijken.

Beluister <hier> de vergadering als uw audio niet werkt via de stream! Dit probleem komt helaas vaker voor.

Reactie toevoegen

U bent hier